У Житомирі розпочались святкування з нагоди Дня Ангела Правлячого архієрея!

29.04.2017

29 квітня 2017 року, напередодні дня шанування святих жінок-мироносиць та святих праведних Іосифа Аримафейського і Никодима, таємних учнів Господніх, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира відбулась урочиста Всенічна архієрейським чином.

На богослужіння з нагоди наступаючого Дня Ангела Керуючого Житомирською єпархією зібрались архієреї, духовенство та віряни. Очолив молитву Високопреосвященніший Симеон, митрополит Вінницький і Барський. Владиці співслужили: архієпископ Бучанський Пантелеймон, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, духовенство Житомирської, Вінницької, Волинської, Володимир-Волинської, Сарненської єпархій та інші.

З Божої ласки уже завтрашнім днем в Житомир очікується приїзд Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія. Його Блаженство очолить урочисту Божественну літургію у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

У Житомирі розпочались святкування з нагоди Дня Ангела Правлячого архієрея!