У Житомирі відбулась єпархіальна вікторина присвячена знанню Священного Писання!

16.11.2015

16 листопада 2015 року, у понеділок, у Свято-Успенському архієрейському соборі міста Житомира відбулись чергові збори благочинних та керівників єпархіальних відділів. Зібрання очолив правлячий архієрей - Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський.

Під час зборів Владика підбив підсумки місяця що минув, а також обговорив із священиками питання єпархіальної важливості.

Після завершення єпархіальної ради у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі відбулась духовно-просвітницька єпархіальна вікторина "Знання Священного Писання".

Вікторина проходила наступним чином: із кожного благочиння (а їх у Житомирській єпархії 15) були створені команди з кількістю у кожній 5 осіб, у першому турі командам задали по 5 питань і у другий тур пройшло шість благочинь, а й фінал два. Суддями вікторини були: архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, клірик Свято-Іаківлівського храму м. Житомира прот. Вадим Шапран та клірики кафедрального собору обласного центру прот. Миколай Синюк та прот. Роман Цукало. Ведучий заходу - настоятель Свято-Миколаївського храму м. Житомира прот. Стефан Періг.

Фіналістами вікторини стали команди Житомирського районного та Попільнянського благочинь Житомирської єпархії. За підрахунком зарахованих балів перемогу отримали священики Житомирського районного благочиння. Переможцям та активним учасникам із кожного благочиння архієпископ Никодим вручив грамоти.

Владика висловив щедру подяку ведучому, організаторам, учасникам та усім присутнім на заході. Закликав священослужителів постійно мати добрі знання Священного Писання та ревно прибавляти їх і мудро використовувати.