У Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі освятили престол на честь святителя Миколая!

23.05.2015

23 травня 2015 року, в день пам'яті святого апостола Симона Зилота, у Спасо-Преображенському Житомирському кафедральному соборі було звершено святу Божественну літургію архієрейським чином.

Богослужіння було особливим, адже відбулось у боковому преділі на честь святителя Миколая і перед літургією Владика звершив чин освячення престолу. На новоосвяченому престолі була відслужена перша Божественна літургію святителя Іоанна Златоустого.