У Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі відбувся чин поховання Захисника України

14.07.2023

13 липня 2023 року,, у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі відбувся чин поховання Захисника України Затилюк Олександра Петровича (14.10.1979 — 05.07.2023).

Олександр ще з 2014 року стояв на захисті цілісності нашої держави. Від початку повномаштабного вторгнення з боку росії, воїн перебував на передовій у боях проти ворога. Загинувна Запорізькому напрямку від ворожої кулі.

З благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима чин поховання звершили священослужителі собору. Очолив молитву ключар храму протоієрей Миколай Синюк.

Житомирська єпархія висловлює щирі співчуття рідним та близьким Героя. Підносимо до Бога посильні молитви за упокій душі р. Б. Олександра.

Пресслужба Житомирської єпархії.