Урочисте богослужіння у Тригірській обителі.

23.04.2014

22 квітня 2014 року, у третій день Світлого Христового Воскресіння, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Тригірський Спасо-Преображенський чоловічий монастир.

У головному соборі обителі Владика очолив святкову пасхальну літургію святителя Іоанна Златоустого. Разом із архіпастирем Євхаристичне єднання розділили: намісник обителі архім. Галактіон (Корінчук), секретар Житомирської єпархії архім. Олексій (Овсянніков), благочинний Андрушівського району архім. Макарій (Гаврилів), благочинний Коростишівського району архім. Яків (Шумов), благочинний Черняхівського району архім. Климент (Пінчук) та інші.

Мелодійним великоднім наспівом богослужіння прикрашав братський хор обителі. По завершенні літургії було звершено святковий хресний хід, під час якого на чотири сторони собору було прочитано Євангеліє та окроплено вірян.

Владика Никодим привітав намісника та братію із величним торжеством святої Пасхи, побажав аби Воскреслий Спаситель завжди посилав любов та терпіння у нелегкому подвизі чернечого шляху до спасіння.

Урочисте богослужіння у Тригірській обителі.