Урочисті заходи з нагоди 101-ї річниці від заснування Житомирського військового інституту.

08.12.2015

8 грудня 2015 року, о 14.00 годині дня, у Житомирському академічному музично-драматичному театрі ім. Кочерги відбулись урочисті збори та святковий концерт з нагоди 101-ї річниці від заснування Житомирського військового інституту ім. С.П.Корольова.

У залі театру зібрались військові, керівництво і курсанти інституту. Святковий захад відвідали: митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, митрополит Вінницький і Барський Симеон та архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Для присутніх був представлений концерт за участізаслуженого академічного зразково-показового оркестру Збройних Сил України.