Урочисте архієрейське богослужіння у с. Піщів

23.08.2014

23 серпня 2014 року, у суботу 11 седмиці після П'ятидесятниці духовенство Новоград-Волинського Преображенського округу приступили до таїнства сповіді, котру у священиків прийняв духівник благочиння.

Цього посту таїнство та урочиста Божественна літургія були звершені у храмі на честь свята Різдва Пресвятої Богородиці селища Піщів. настоятелем парафії являється протоієрей Сергій Матвійчук.

Розділити радість Божественного спілкування разом із священиками до села прибув архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Владику радісно зустрічали дітки, вручили квіти та пахучий коровай. У співслужінні благочинного, прот. Стефана Маркевича та духовенства благочиння Владика очолив Божественну літургію.

Після закінчення богослужіння було звершено чин освячення дзвонів для храмової дзвіниці. Владика привітав священиків із духовним очищенням, вірян із святковим днем та радістю спільної молитви, закликав усіх до молитви за мир, єдність та спокій у нашій державі. Особливі слова вітання архіпастир висловив настоятелю, отцю Сергію, побажав і надалі у крепості нести свій священицький послух на благо церкви Христової.

Урочисте архієрейське богослужіння у с. ПіщівПрестольне свято Спасо-Преображенського кафедрального собору міста Житомира!