Урочисте богослужіння в Києво-Печерській Лаврі!

16.05.2016

16 травня 2016 року, у день пам’яті преподобного Феодосія, ігумена Києво-Печерського, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим взяв учасит в урочистій літургії, що відбулась в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.

Божественну літургію в Успенському соборі Лаври очолив намісник обителі митрополит Вишгородьский і Чорнобильський Павел у співслужінні митрополита Верійського, Наусського і Камбанійського Пантелеімона (Елладська Православна Церква), а також єпископата з України, Росії, Білорусі, Молдови, Литви, духовенства Києво-Печерського монастиря та Святої Гори Афон.

Після читання Євангелія митрополит Павел звернувся до пастви з проповіддю, в якій нагадав усім присутнім про життєвий подвиг одного з перших ігуменів Києво-Печерської обителі – преподобного Феодосія.

Після завершення Літургії, за традицією, відбувся хресний хід до Дальніх печер, які носять назву Феодосієвих, де був відслужений молебень.

Інформаційне джерело: Офіційний веб-сайт УПЦ

Урочисте богослужіння в Києво-Печерській Лаврі!