УВАГА! У зв’язку з поширенням епідемії коронавірусу!!!

УВАГА!!!

Дорогі отці, браття та сестри!

У зв’язку з поширенням епідемії коронавірусу!!!

З благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, враховуючи церковні та державні рекомендації, звершення воскресних і святкових богослужінь у ближчий час по головних соборах міста Житомира буде звершуватись наступним чином:

• Вечірні богослужіння та Божественні літургії будуть звершуватись всередині храмів, але вірні будуть молитись на вулиці, слухаючи службу із ввімкнутого озвучення.
  • Для того, щоб поставити свічки, подати записки на молитву чи прийняти таїнство сповіді будуть запускати не більш як по 10 осіб.
  • Причастя вірних буде відбуватись на вулиці.

Ми просимо усіх із розумінням віднестися до прийняття нами таких заходів застереження, адже нехтування даними рекомендаціями можуть привести до негативних наслідків та наразити людей на небезпеку.

Просимо усіх:

• Одягатися тепліше.
  • Користуватись засобами дезинфекції, захисними масками.
  • При найменших наявних ознаках захворювання термінового звертатися до лікарів.
  • Не панікувати. Використовувати час карантину для посилення молитви, читати Євангеліє та Псалтир.

Розклад богослужінь у Спасо-Преображенському кафедральному соборі та Свято-Успенському архієрейському залишається НЕЗМІННИМ.

У Свято-Хрестовоздвиженському кафедральному соборі у недільні дні будуть звершуватись дві літургії: о 7:00 год. та 9:00 год.

Розклад звершення богослужінь по інших храмах дізнавайтесь зв’язуючись безпосередньо із настоятелями чи записними столами храмів.

ДЯКУЄМО ЗА РОЗУМІННЯ! БЕРЕЖИ УСІХ НАС БОЖЕ!