В день пам'яті благовірного великого князя Олександра Невського в с. Вільнопілля Ружинського району - храмове свято!

07.12.2017

6 грудня в день пам'яті благовірного великого князя Олександра Невського в с. Вільнопілля Ружинського району храмове свято. Очолив богослужіння настоятель Свято-Дмитріївського храму ієромонах Максим (Осаволюк), якому співслужили священики з навколишніх сіл.

Під час літургії підносилась сугуба молитва за мир на нашій Батьківщині.

Після чого ієромонах Максим привітав усіх з храмовим святом.

Прес-служба Ружинського благочиння.