В день пам‘яті преподобного Сергія Радонежського митрополит Никодим очолив Божественну літургію в однойменному храмі містечка Новогуйвинське!

09.10.2019

8 жовтня 2019 року, в день пам'яті святого преподобного Сергія Радонежського у храмі на честь цього угодника Божого в містечку Новогуйвинське відбулась святкова Божественна літургія з нагоди Престольного торжества.

На богослужіння прибув митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, який очолив літургію. Високопреосвященнішому Владиці співслужили: благочинний Житомирського району протоієрей Димитрій Новіцький, благочинний Романівського району протоієрей Ярослав Коверчук, настоятель храму протоієрей Димитрій Терещук та духовенство, що прибули на молитву.

Закінчилась літургія хресною ходою навколо церкви. Владика привітав священиків, настоятеля і усіх мирян із святом, побажав присутнім молитовного стояння у престола Небесного від преподобного Сергія Радонежського.

Пресс-служба Житомирської єпархії.