В день пам'яті рівноапостольної княгині Ольги архієпископ Никодим очолив літургію у Свято-Ольгинському храмі обласного центру.

24.07.2015

24 липня 2015 року, Українська Православна Церква молитовно шанує пам'ять і ревне служіння Богу святої рівноапостольної великої княгині Ольги, у святому хрещені Єлени. Своє престольне свято цього літнього дня святкує урочисто Свято-Ольгинський храм міста Житомира, що на масиві Мар'янівка.

Храм є величною окрасою паркової зони і хоче знаходиться на стадії будівництва проте приваблює прихожан і насичує християнські серця благодаттю Небесною. Настоятель парафії - протоієрей Діонісій Грицаюк.

Урочистій літургії у храмі передувала святкова зустріч керуючого Житомирською єпархією, Високопреосвященнішого архієпископа Никодима. Владика вислухав дитячі віршики прийняв квіти та коровай, подякував і вручив найменшим іконочки. Настоятель парафії запросив архієрея на молитву та попросив святительського благословіння.

Під час Євхаристії Владика звершив дияконську хіротонію. На закінчення літургії було звершено хресний хід, після якого архієпископ Никодим привітав настоятеля та присутніх на святі із храмовим днем, побажав усім заступництва рівноапостольної княгині Ольги та її милостивої молитви перед Престолом Всевишнього.