В день пам'яті Собору Христового Предтечі митрополит Никодим очолив літургію у Свято-Успенському архієрейському соборі!

20.01.2018

20 січня 2018 року, в день пам'яті Собору святого пророка і Предтечі Христового Іоанна Хрестителя, у Свято-Успенському архієрейському соборі міста Житомира відбулась святкова Божественна Євхаристія архієрейським чинопослідуванням.

За богослужінням Високопреосвященнішому Владиці співслужили клірики собору: протоієрей Олег Целуєв, протоієрей Володимир Ігнатюк, протоієрей Віктор Голубовський та диякони храму. До молитви у цей суботній день приєднались чимало прихожан.

Уже традиційно, як і кожного богослужіння духовенство та віряни молились за мир та спокій в Україні.

Після закінчення головної частини служби митрополит Никодим привітав богомольців із святом на честь святого Христового Хрестителя.