В день пам’яті святого Антонія Великого митрополит Никодим очолив служіння Божественної літургії у Свято-Успенському архієрейському соборі Житомира.

30.01.2021

30 січня 2021 року, в день пам'яті святого преподобного Антонія Великого митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив Божественну літургію у Свято-Успенському архієрейському соборі міста Житомира. Літургія відбулась архієрейським чином.

За Священною Євхаристією Його Високопреосвященству співслужили: архієрейський намісник Свято-Хрестовоздвиженського кафедрального собору протоієрей Сергій Грицаюк, клірики Свято-Успенського собору: протоієрей Олег Целуєв та протоієрей Володимир Ігнатюк, а також клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору протоієрей Іван Оверчук.

Під час богослужіння митрополит Никодим звершив священицьку хіротонію над ставлеником дияконом Романом. Після завершення служби митрополит Никодим звернувся із словом вітання до присутніх у соборі. Новорукоположеному ієрею Владика побажав ревного служіння на благо Матері Церкви.