В день великого торжества!

17.01.2015

«Нині родився Христос,
засяяло світові світло розуму.
Бог зійшов на землю,
щоб земні люди вознеслись до Нього...»

Свт. Григорій Богослов.

Христос Рождається! Славімо Його!

В день великого торжества коли свята Православна Церква, святкує День Народження Свого Спасителя, в Андрушівському благочинні c. Гальчин було відслужено святкову Божественну літургію. По закінченні Євхаристії архімандрит Макарій (Гаврилів), зачитав послання до віруючих мирян, Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України. Також привітав прихожан з Різдвом Христовим, побажав щоб Богонемовля Ісус, допомагав кожній людині яка потребує допомоги в цьому нелегкому теперішньому життєвому шляху, щоб милість Божа почивала на кожному, а ми в свою чергу прославляли Всемилостивого Бога, за те що Він утримує нас, і не залишає нас у Своїй милості!

По закінченню привітань благочинного, воскресна школа Свято-Покровського храму с. Гальчин, привітала архім. Макарія разом з мирянами, віршами та колядками, в яких прославляли Народженого Спасителя світу, Ісуса Христа. На завершення архім. Макарій вручим діткам подарунки!

Прес-служба Андрушівського благочиння.

В день великого  торжества!