В єпархії пом’янули жертв Голодомору.

28.11.2011

В м. Новограді - Волинському пом’янули жертв Голодомору.

26 листопада, о 10-й годині ранку, відбувся траурний мітинг-реквієм громади міста Новоград-Волинського на міському кладовищі.

У жалобній церемонії прийняли участь: міський голова Загривий Володимир Іванович, голова районної ради Весельський Франц Вікторович, депутат Житомирської обласної ради Литвин Петро Михайлович, благочинний Новоград-Волинського округу протоієрей Стефан Маркевич. В м. Новограді - Волинському пом’янули жертв Голодомору.

Під час вшанування Дня пам’яті загиблих від голоду відбулася поминальна хвилина мовчання. Представники влади, священнослужитель і прихожани Свято-Преображенського храму взяли участь у покладанні квітів та композицій з пшеничних та житніх колосків до пам’ятного знака - Хреста.

Отець Стефан звершив заупокійну літію.

Прес-служба Новоград-Волинського округу

У Попільні відслужено панахиду по жертвах Голодомору.

У Попільні відслужено панахиду по жертвах Голодомору

У суботу, 26 листопада, благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис відслужив панахиду біля пам’ятника «Жертвам голодомору та політичних репресій» у Попільні.

Цей пам'ятник споруджено у 2007 році поруч із Свято-Миколаївським храмом. Його автор, місцевий підприємець, художник і церковний староста, Валерій Шепнівський. Він же власним коштом і виготовив та разом з друзями встановив пам'ятний знак. Відтоді це місце особливо шановане попільнянцями.

У Попільні відслужено панахиду по жертвах ГолодоморуУ Попільні відслужено панахиду по жертвах ГолодоморуУ Попільні відслужено панахиду по жертвах Голодомору
Прес-служба Попільнянського округу

Пам?яті жертв голодомору.

26 листопада 2011 року, в четверту суботу листопада, в Україні відзначається День пам?яті жертв голодомору і політичних репресій.

В Чуднові вшанувати пам?ять загиблих люди зібралися на місцевому кладовищі, де на кургані встановлено пам?ятний хрест.

Цього року місцева влада вирішила обійтися без офіційних докладів. Після вступного слова голови селищної ради Івана Йосиповича Розводовського відбулась панахида, яку звершив благочинний Чуднівського округу протоієрей Вадим Шапран.

В проповіді після панахиди священик відзначив, що найкорисніше, для загиблих в страшні роки голодомору і політичних репресій, буде вшановувати їх пам?ять саме молитвою.

Наприкінці заходу всі присутні поставили біля пам?ятного хреста запалені свічки.

Пам?яті жертв голодомору.Пам?яті жертв голодомору.
Прес-служба Чуднівського округу

Память жертвам голодомора.

26 ноября 2011 года Украина вспоминает жертв страшного голода 1932 -1933 гг., жертвами которого стали миллионы украинцев, а также представителей других народов, проживавших на территории бывшего Советского Союза.

Пам?яті жертв голодомору.

В Барановке, в память погибших людей, собрались в храме Свято-Рождества Пресвятой Богородицы. В присутствии представителей администрации, райсовета, медицинских и общеобразовательных учреждений, а также прихожан, благочинный Барановского округа прот. Георгий (Дудник) отслужил панихиду.Пам?яті жертв голодомору.

В проповеди, после панихиды, священник отметил: « … молитва - является духовной пищей погибших, в которой они нуждаются».

Пресс-служба Барановского округа