В новорічну ніч житомиряни молилися у кафедральному соборі та просили у Бога миру Україні!

01.01.2017

Рівно опівночі в новорічну ніч за державним календарем у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі відбулась урочиста та святкова Божественна літургія святителя Іоанна Златоустого. Богослужіння у співслужінні духовенства храмів обласного центру очолив Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський.

Нічна літургія в новорічну ніч для житомирян уже стала традиційною, а отже, її відвідують чимало жителів міста. Вірні збираються у храмі аби піднести подяку Богові за рік, який минув, а також попросити благословіння на Новий. Проте кілька останніх років богомольці та духовенство ще підносять особливі прохання до Господа аби Він послав у православну Україну мир та спокійне життя, наповнене любові один до одного.

Під час святкового богослужіння архієпископ Никодим звершив священицьку хіротонію. Новим пастирем святої Церкви став диякон Георгій Ковальчук, вихованець і студент Волинської духовної семінарії.

Наприкінці літургії була піднесена до Бога особлива подячна молитва.

У своєму слові, зверненому до присутніх у соборі, Владика Никодим наголосив бути як і раніше твердими та постійними у своїй Істинній вірі, випромінювати через свої серця любов і тепло по відношенню до ближніх, бути духовними оптимістами та водночас пам'ятати про наближення Царства Небесного.