В Очеретянці святкували Престольне свято!

26.11.2013

21 листопада 2013 року, у невеличкому, проте по-особливо історично-цікавому та мальовничому поліському селищі, що має назву Очеретянка вірний Богу народ святкував престольне свято, малу Пасху, свого Свято-Михайлівського храму. Селище знаходиться у Черняхівському районі, назву свою дістало від річки Очеретянки, котра поділила село на два розкутих береги.

Цього дня до Михайлівської церкви, з самого ранечку поспішали і дорослі і дітки, всі разом зібралися на торжество, щоб вкотре спільною молитвою прославити Милосердного Творця, а також святого Архістратига Божого Михаїла, котрий своїм вогненим мечем оберігає кожного із нас від всякого зла.

Урочисту Божественну літургію очолив благочинний Черняхівсько-Червоноармійського округу, архім. Климент (Пінчук). Йому співслужили: гість із Рівненської єпархії, батько настоятеля парафії прот. Володимир Грицаюк, клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору прот. Сергій Грицаюк, настоятель Свято-Миколаївського храму с. Стирти ієрей Миколай Войтюк та місцевий настоятель ієрей Діонісій Грицаюк.

Після завершення богослужіння духовенство разом із богомольцями вийшли на хресний хід навколо церкви. Читалося святе Євангеліє, храм та вірян окропили святою водою. Благочинний округу привітав настоятеля та всіх присутніх із торжеством парафії, побажав усім заступництва та молитовного ходатайства перед Богом святого Архангела Михаїла, як вірного та ревного вождя війська Господнього.

Настоятель храму, ієрей Діонісій подякував благочиннимо та духовенству за спільне молитовне єднання у Божественному спілкуванні, привітав усіх зі святом. Особливі слова вітання, з нагоди дня Небесного покровителя настоятель висловив благодійнику та ктитору Михайлу Пухтаєвичу, а також в знак поваги і пам'ятного дня вручив цінну ікону.

В Очеретянці святкували Престольне свято!