В останню заупокійну суботу у Великому пості архієпископ Никодим звершив Божественну літургію у Свято-Успенському архієрейському соборі!

21.03.2015

21 березня 2015 року, у заупокійну суботу четвертої седмиці Великого посту, в Свято-Успенському архієрейському соборі міста Житомира відбулась свята Божественна літургія архієрейським чином.

Богослужіння очолив Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський. Владиці співслужили клірики храму: прот. Олег Целуєв, прот. Володимир Ігнатюк та ієрей Віктор Голубовський. Під час літургії підносилися особливі молитвослів'я за мир в Україні та упокій душі тих, хто загинув у братовбивчій війні на Сході нашої держави.

У храмі зібралося доволі багато прихожан, чимало із них приступили до прийняття святих Христових Таїн, попередньо пособоровавшись і посповідавшись.

Владика Никодим привітав усіх із завершенням Неділі Хрестопоклонної і подякував усім за спільне єднання у Божественній літургії. Насамкінець була відслужена велика панахида.