В селі Кмитів освячено новий дитячий садок.

20.01.2012
В селі Кмитів освячено новий дитячий садок.

19 січня 2012 року, в день Святого Богоявлення, в селі Кмитів Коростишівського району, відбулось відкриття та освячення дитячого садочка.

На цю знаменну подію прибули голова облдержадміністрації Сергій Миколайович Рижук, керівник апарату обласної адміністрації Никитюк Олександр Андрійович, голова Коростишівської райдержадміністрації Котенко Надія Миколаївна та представники інших гілок влади району та області.

Освячення провів благочинний Коростишівського округу, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці, архімандрит Яков (Шумов).

Під спів хору храму Різдва Пресвятої Богородиці священик і всі присутні молилися Господу Богу, щоб Він благословив цей дитячий заклад, щоб дітки в ньому зростали здоровими та слухняними.

З теплими словами подяки виступали директор нового садка, сільська голова та гості свята.

Також відбувся святковий концерт з участю дітей. По закінченню святкового дійства керівник області Сергій Рижук привітав отця Якова зі святом Святого Богоявлення та подякував за молитовну підтримку.

Прес-служба Коростишівського округу

В селі Кмитів освячено новий дитячий садок. В селі Кмитів освячено новий дитячий садок. В селі Кмитів освячено новий дитячий садок.