Вдячність за допомогу клірику Житомирської єпархії.

08.11.2022

З благословіння Керуючого Житомирською єпархією Української Православної Церкви, Високопреосвященнішого митрополита Никодима, духовенство усіх благочинь надає постійну допомогу та підтримку ЗСУ, військовим, переселенцям, біженцям та усім потребуючим. У час війни в Україні ця допомога є надзвичайно важливою.

Нещодавно, до прес-служби Житомирської єпархії надійшов лист-подяка, адресований настоятелю Свято-Покровського храму міста Житомира, духівнику Житомирської єпархії, архімандриту Гавриїлу (Вардаєв). Військове Керівництво висловлює священослужителю щиру вдячність за допомогу у придбанні медичного обладнання.

Нехай Всемилосердний Господь збереже життя наших українських Захисників та зцілить усіх постраждалих і поранених.