Вечір благодійних колядок відбувся у Баранівському благочинні!

13.01.2018

12 січня 2018 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Баранівське благочиння Житомирської єпархії та взяв участь у святковому різдвяному благодійному вечорі колядок.

Урочистий захід було проведено в районному Будинку Культури, де митрополита зустрів благочинний протоієрей Роман Клим та духовенство Баранівського благочиння.

На різдвяний концерт за участі дітей воскресних шкіл та різних церковних хорів благочиння зібралось доволі багато мирян. Свою присутність засвідчили представники світської влади.

Під час свята, у часі проведення благодійної акції, було зібрано кошти для оздоровлення дітей учасників АТО, дітей-сиріт та дітей позбавлених піклування батьків.

Митрополит Никодим подякував учасникам заходу за цікаві і веселі виступи, глядачам за благодійність та присутність, побажав усім добра і злагоди, миру і єдності. Разом із усіма, на завершення свята, Владика заспівав відому колядку.