Вечір колядок у Андрушках.

16.01.2012
Вечір колядок у Андрушках.

15 січня у будинку культури села Андрушок Попільнянського благочиння відбувся вечір колядок.

Спершу настоятель Свято-Вознесенського храму ієрей Володимир Дикий розповів про Різдвяні свята і традиції святкувань.

Потім сільський голова Віра Іванівна Тетянчук привітала односельчан з Різдвом Христовим та Новим роком, а також подякувала настоятелю храму і церковній общині за духовне виховання підростаючого покоління, за духовну радість, яку люди отримують від них як в святому храмі під час молитви, так і в повсякденному спілкуванні.

Різдвяний вертеп, поставлений вихованцями дитячої недільної школи, переніс всіх у ті давні часи народження Богонемовляти.

Колядували того вечора не лише учасники церковного хору та вихованці недільної школи, а й глядачі ? велика андрушківська родина славила Різдво Христове, сповнювалась великою духовною радістю.

Дітей священик благословив іконками та потішив солодкими гостинцями.

Прес-служба Попільнянського округу