«Вечір колядок» у Баранівському благочинні.

19.01.2012
«Вечір колядок» у Баранівському благочинні.

16 січня 2012 року в Баранівському благочинні відбувся «Вечір колядок», на який завітало багато почесних гостей. Довгоочікуваною радістю став приїзд Преосвященнійшого Никодима, єпископа Житомирського і Новоград-Волинського, про візит якого сповістив мелодійний церковний передзвін.

В зв’язку з тим, що святкування Різдва Христового стало загально-районним православним заходом, справжньою конвенцією всіх парафій Баранівського благочиння, на хвалебний вечір прийшли районні держслужбовці.

У храмі були присутні: голова районної державної адміністрації Федорчук Володимир Васильович, голова районної ради Строєв Ігор Миколайович, міський голова Душко Анатолій Олександрович. «Вечір колядок» у Баранівському благочинні.

На початку виступив керуючий Житомирською єпархією. У його слові головною фабулою стало привітально-натхненне побажання благодаті Христової всім присутнім. Далі послідовно виступили районні гості, які також побажали всім присутнім здоров’я та довголіття. Вдячне слово благочинного Баранівського районного округу протоієрея Юрія Дуднік - стало завершальним у першій зустрічально-урочистій частині.

Після того, як люди зайняли місця на лавах, розставлених у храмі Св. Різдва-Богородиці, ведучі за допомогою звукотранслюючих внутрішніх та зовнішніх систем оголосили про початок основної частини вечора.

На призвання славити Рожденного Христа відгукнулось чотирнадцять дорослих і два дитячих парафіяльно-церковних колективи. Гарно підготовлені виконавці не демонстрували свої вокальні чи артистичні здібності, а віднеслись до церковного заходу з усією серйозністю, тобто єдиним серцем та устами прославляли предвічно Рожденного Христа Спасителя. Адже основним задумом цього торжества, було нагадати всім присутнім про нову вічну радість, яку приніс і сповістив на землі Господь наш Ісус Христос. «Вечір колядок» у Баранівському благочинні.

Нескінченне джерело сліз з очей та непояснювальна божественна всеохоплююча радість стали найкращим доказом досягнутої цілі. Синхронне благозвучне колядування «Нової радості» пролунало з уст дорослого і малого на завершення вечора. Таке святкування Різдва Христового на довго запам’ятається всім Баранівським жителям. Тому допоможи Боже, щоб такі загально-церковні заходи продовжувалися і стали справжнім духовним єднанням.

Прес-служба Баранівського округу

«Вечір колядок» у Баранівському благочинні. «Вечір колядок» у Баранівському благочинні. «Вечір колядок» у Баранівському благочинні. «Вечір колядок» у Баранівському благочинні. «Вечір колядок» у Баранівському благочинні. «Вечір колядок» у Баранівському благочинні.