Вечір колядок у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира 2020

08.01.2020

7 січня 2020 року, в день свята Різдва Христового у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі відбувся святковий вечір колядок. Передувало дійству вечірнє богослужіння.

Розпочав різдвяний виступ хор духовенства Житомирської єпархії. У часі різдвяних виступів звучали колядки: архієреського хору Спасо-Преображенського кафедрального собору, дитячого колективу Свято-Покровського храму, архієрейського хору Хрестовоздвиженського собору, Свято-Ольгинського, Свято-Миколаївського та Пантелеймонівського храмів обласного центру. Звучали колядки та вінчування і інших храмів міста Житомира.

Насамкінець різдвяного дійства митрополит Никодим ще раз привітав усіх зі святом та колядував усім корзиною із солодощами.