ВЕЧІР КОЛЯДОК В МУЗЕЇ ЛЕСІ УКРАЇНКИ.

17.01.2012
ВЕЧІР КОЛЯДОК В МУЗЕЇ ЛЕСІ УКРАЇНКИ.

Різдвяні свята асоціюються в нас з їх незмінним атрибутом - колядками, щедрівками та посівальними піснями. Милозвучність українських пісень настільки люба українцям, що люди намагаються не втрачати будь-яку можливість поспівати.

В перший день Нового року за старим календарем - 14 січня в Новоград-Волинському музеї ім. Лесі Українки був організований різдвяний Вечір колядок. ВЕЧІР КОЛЯДОК В МУЗЕЇ ЛЕСІ УКРАЇНКИ.

На свято були запрошені представники міської влади, діячі культури (літератори, музиканти, викладачі), хорові колективи, серед яких хор "Ордана", що виконував композиції в народному стилі.

З благословення архієрейського намісника Свято-Троїцького кафедрального собору м. Новограда-Волинського протоієрея Валентина Мороза в заході прийняв участь головний хор собору під керівництвом регента - Ничипорук Тетяни Миколаївни. Двері музею були відчинені для всіх бажаючих насолодитися виконанням чудових пісень. ВЕЧІР КОЛЯДОК В МУЗЕЇ ЛЕСІ УКРАЇНКИ.

Глядачі були зачаровані співом церковного хору настільки, що, аплодували хористам стоячи, а ведуча цього заходу – директор музею Віра Римська не змогла стримати сліз.

Виконання колядок хором кафедрального собору стало справжньою прикрасою творчого вечора.

Марина Ансифорова

ВЕЧІР КОЛЯДОК В МУЗЕЇ ЛЕСІ УКРАЇНКИ.  ВЕЧІР КОЛЯДОК В МУЗЕЇ ЛЕСІ УКРАЇНКИ.  ВЕЧІР КОЛЯДОК В МУЗЕЇ ЛЕСІ УКРАЇНКИ.