Великодні подарунки для засуджених.

04.05.2013

Великодні подарунки від парафіян Свято-Миколаївського собору отримали засуджені Бердичівської виправної колонії (№ 70). Настоятель Святого Василія Великого домового храму на території установи протоієрей Зіновій Ромах ( голова пенітенціарного єпархіального відділу) передав ув’язненим святкові паски, крашанки, солодощі, різні продукти та предмети повсякденного вжитку.

Великодні подарунки для засуджених.Великодні подарунки для засуджених.Свято Воскресіння Христового є спільною радістю всього людства, говорять прихожани, адже Христос воскрес, щоби спасти не лише обраних, але й тих, хто кається і прагне Царства Небесного. Віруючі з власної ініціативи зібрали кошти та святкові частування для тих, котрі свого часу оступилися і скоїли злочини. Турботливими руками жінки складали посилку для мешканців колонії. Засуджені щиро вдячні прихожанам за увагу і намагання створити їм святковий настрій.

Пасхальні кошики отримають і засуджені інших виправних колоній, розповів голова пенітенціарного єпархіального відділу протоієрей Зіновій Ромах: «Йдеться про установи, які духовно окормляють священики Бердичівського благочиння. За розповідями священиків, дарувати Великодні гостинці засудженим стало традицією і у виправних установах Житомира. Під час Страсної седмиці священнослужителі відвідали всі колонії».

Протоієрей Димитрій Крушеницький, відповідальний у Бердичівському благочинні за взаємодію з пенітенціарними установами, освятить пасхальні страви для засуджених виправної колонії (№ 70) у Страсну суботу ввечері.

«Незалежно від того, де людина перебуває цього світлого дня, вона має забути про всі негаразди, простити своїх винуватців, зректися попередніх гріхів і гідно зустріти Великдень», – говорить отець Зиновій.

Будь-яка скромна хороша справа, зроблена з добрими і святими намірами, випромінює тепло і світло… «За милість до убогих одержите милість від Бога; за милість тимчасову – милість вічну, за милість малу – милість дуже велику, бо не тільки будеш помилуваний від вічного за гріхи присуду на Суді Божім, а й отримаєш вічне блаженство...» – сказано у Заповідях блаженства.

Прес-служба Бердичівського благочиння.