Весь православний світ почитає пам'ять Казанської ікони Божої Матері.

07.11.2014

4 листопада весь православний світ почитає пам'ять Казанської ікони Божої Матері. В цей день була відслужена Божественна літургія і в Свято-Казанському храмі с. Нехворощ Андрушівського благочиння.

Очолив святкову літургію благочинний Андрушівського округу архімандрит Макарій (Гаврилів), якому співслужили гості з Овруцької єпархії прот. Петро духовний отець настоятеля храму прот. Сергія і ієрей Сергій, а також священики Андрушівського благочиння, які прибули на престольне свято.

В своєму слові архім. Макарій привітав віруючу паству з днем народження їхнього храму, побажав покровительства і любові Божої Матері до свого народу, адже всі ми охоплені теплом Її материнської любові, перед якою кожне християнське серце готове відкритися з радістю, повною довірою, світлою надією. Вона була і залишається на вічні часи Матір'ю для кожної людини і для всього людства. Всяка молитва до Божої Матері, коли ми звертаємось до Неї, не залишається не почутою.

Також благочинний привітав і настоятеля святого храму прот. Сергія з престольними святом, побажавши йому щоб Пресвята Богородиця завжди укріпляла і захищала по житті. В свою чергу настоятель храму прот. Сергій подякував за вітання і за те, що розділили радість свята, і сказав чудові і теплі слова подяки в адресу священиків які прибули.

Прес-служба Андрушівського благочиння.

Весь православний світ почитає пам'ять Казанської ікони Божої Матері.