Весь світ знає і вшановує!

25.12.2014

Весь світ знає і вшановує память Миколая Чудотворця. Це сімейне свято і всі від старого до малого очікує у цей день подарунків. Так великий предстатель, молитвеник, чудотворець подає скору допомогу всім притікаючим до нього, але мало хто знає через які іспити він пройшов-трьохрічне тюремне увязнення, нелюдські тортури...

Історики тих часів називали святителя безкровним мучеником. У храмі святого равноапостольного великого князя Волордимира міста Коростиишева затишно та тепло, лунає спів-іде святкова літургія. Серце радіє від першого погляду, серед прихожан як ніколи багато дітей. Вони чекали цього свята цілий рік, навіть не пішли до школи. Прийшли цілими сімями вшанувати святого, заздалегіть підготувавшись до святкового Причастя та молитвенно іспросити допомоги у цей складний час.

Після літургії відбувся святковий молебен, перед іконою святителя, а по закінченні вихованці воскресної школи привітали клір та прихожан храму піснями та віршами присвячені угоднику Божому. Протоієрей Мефодій Рибачок, який очолював Богослужіння, від імені настоятеля, благочинного отця Иакова Шумова, поздоровив викладачів та дітей. Вже багато років о. Мефодій виконує почесний послух вручати в цей день подарунки дітям. Люблять діти о. Мефодія-не одне покоління малюків називає його дідусем морозом, пригортаючи до себе подаруночки. Многая літа пролунала на честь прихожан, які носять імя святителя Миколая.

Поцілувавши Хрест, усі прихожани від малого до великого, пішли додому з подарунками. Настрій був піднесений...За вечірнім Богослужінням читався акафіст та колінно-приклонна молитва святителю Миколаю.

Святителю отче Миколає, моли Бога о нас!

Прес-служба Коростишівського благочиння.

Весь світ знає і вшановує!