Вічна пам'ять та Царство Небесне спочилому клірику Житомирської єархії протоієрею Владиславу Чижевському.

19.03.2023

11 березня 2023 року, раптово відійшов у вічність клірик Житомирської єпархії, настоятель храму Чуда Архістратига Божого Михаїла с.Стара Котельня (Андрушівське благочиння) протоієрей Владислав Чижевський.

13 березня відбувся чин відспівування новопредставленого прот. Владислава, у храмі де він прослужив у престола Божого 19 років.
Очолив чин відспівування благочинний Андрушівського округу архімандрит Макарій (Гаврилів) разом з священиками Андрушівського благочиння і священиками Спасо-Преображенського собору м. Житомира.

Царство Небесне нашому собрату в Христі, протоієрею Владиславу, нехай Всемилостивий Господь прийме його у вічні Свої обителі і упокоїть душу його зі святими в райській обителі.

Царство небесне і Вічна память.

Прес-служба Андрушівського благочиння.