Відбулась загальна сповідь духовенства Попільнянського благочиння

16.08.2023

15 серпня 2023 року, в день перенесення мощей святого архдідиякона Стефана та обрітення мощей святого праведного Никодима, з благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, духовенство Попільгнянського благочиння приступили до таїнства покаяння. Божественна літургія з нагоди події відбулась в храмі святого муч. Стефана в с. Парипси.

Сповідь у священослужителів прийняв духівник Попільнянського благочиння протоієрей Олексій Бусько. Очолив святу літургію благочинний Попільнянського району протоієрей петро Лис.

Під час служби особливі прохання були піднесенні за мир в Україні. Також єдиними устами і серцем священики та вірні молились за Правлячого архієрея, який цього дня шанує пам'ять свого Неесного покровителя.

Наприкінці богослужіння отець благочинний привітав усіх зі святом, а настоятеля храму протоієрей Андрія Гороцюка з престорльним торжеством.

Пресслужба Житомирської єпархії.