Відбулася загальна сповідь духовенства Андрушівського благочиння.

23.12.2011

22 грудня 2011 року, у день свята зачаття праведною Анною Пресвятої Богородиці, в Свято-Покровському храмі с. Гальчин Андрушівського району, відбулася загальна сповідь духовенства округу.

Духівник протоієрей Володимир Мудло провів сповідь духовенства.

Після Таїнства Покаяння була соборно відслужена Божественна літургія, яку очолив благочинний протоієрей Миколай Гаврилів.

Під час богослужіння чисельні прихожани, серед яких було багато маленьких діточок, причастились Святих Христових Таїн.

По закінченні Літургії настоятель храму протоієрей Миколай Гаврилів розповів проповідь на тему свята, та привітав духовенство й причасників з прийняттям Тіла і Крові Христових.

На завершення отець Миколай побажав тезоіменинникам міцності духовних і тілесних сил, та закликав на присутніх Небесний Покров і Заступництво Цариці Небесної.

Прес-служба Андрушівського округу