Відбулися збори Черняхівського благочиння.

01.12.2011
Відбулися збори Черняхівського благочиння.

1 грудня 2011 року, з благословення Преосвященійшого Никодима, єпископа Житомирського і Новоград-Волинського, під головуванням секретаря єпархії архімандрита Олексія (Овсянникова) пройшли збори Черняхівського благочиння.

Засідання відбувалося в Свято-Георгієвському храмі смт.Черняхова.

Голова зібрання довів до відома священиків, що згідно з розпорядженням правлячого архієрея, в Черняхівський округ призначений новий в.о. благочинного, клірик церкви апостола Якова, брата Господня по плоті м.Житомира, ахімандрит Климент (Пінчук).Відбулися збори Черняхівського благочиння.

О.секретар познайомив новопоставленого благочинного з присутнім духовенством та ходом справ в районі.

У свою чергу о.Климент пообіцяв старанно виконувати свій послух як благочинного і находити спільну мову зі священиками.

На зборах також піднімалися питання, щодо внутрішнього життя округу.

Прес-служба Черняхівського округу

Відбулися збори Черняхівського благочиння. Відбулися збори Черняхівського благочиння. Відбулися збори Черняхівського благочиння.