Відбулися збори духовенства Андрушівського районного округу.

28.11.2011

28 листопада, в Свято-Покровському храмі села Гальчин, відбулися щомісячні збори духовенства Андрушівського благочиння.

Засідання очолив благочинний Андрушівського округу прот. Миколай Гаврилів, який прінформував духовенство про зібрання єпархіальної ради, що відбулась 2 листопада 2011 року в Свято-Успенському архієрейському соборі м. Житомира.

На початку засідання благочинний привітав духовенство з початком Різдвяного посту і побажав духовного й тілесного зміцнення та Божої благодаті.

Благочинний закликав священиків прикладати зусилля у місіонерській діяльності, освіті і катехізації, молоді та сім’ї, а також більше приділяти уваги недільним школам на парафіях.

Голова засідання довів до відома духовенства інформацію, що стосується проведення благодійного Різдвяного вечора у Житомирі. Було поставлено завдання підготуватися прихідським хоровим колективам на парафіях до виконання більше десятьох різдвяних піснеспівів (колядок і щедрівок) на відбірковий тур Андрушівського благочиння. В період святок кращі колективи матимуть змогу прийняти участь у благодійній Різдвяній акції.

Також благочинний оголосив про перебування мощей великомученика Димитрія Солунського в період з 5 по 7 грудня 2011року в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Житомира.

Наприкінці заслухали звіти священників про приходські події за минулий місяць.

Під час зборів були вибрані голови новостворених відділів в Андрушівському благочинному окрузі, а саме:

• відділи: катехізації та освіти, молоді і сім’ї – іерей Димитрій Ільчук;
  • відділи: охорони здоров’я і паломництва– іерей Максим Баборикін;
  • відділ місіонерства та соціального служіння - іерей Владислав Чижевський.

Прес-служба Андрушівського округу