Відбулися збори парафіяльної ради та кліриків і працюючих Спасо-Преображенського кафедрального собору.

15.08.2011

8 серпня 2011 року, відбулися збори парафіяльної ради та кліриків і працюючих Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Житомира. Збори проходили під головуванням Преосвященнішого Никодима, єпископа Житомирського і Новоград-Волинського.

На порядку денному були поставленні питання про нинішній стан собору і планування робіт по відновленню головного храму єпархії, обрання голови парафіяльної ради та представництво інтересів від імені парафіяльної ради, вибори ревізійної комісії та членів парафіяльної ради.

Владика говорив про незадовільний стан собору і ті зміни, що цим викликані. У своїх планах владика багато планує поміняти. І розпочав це призначення себе настоятелем собору. Робота має вестись на всіх фронтах. Під особистою опікою владики Никодима буде вестись відновлення Спасо-Преображенського собору, Свято-Успенського архієрейського собору м. Житомира, Хрестовоздвиженського храму м. Житомира і Свято-Троїцького кафедрального собору у Новограді-Волинському. Кожен працюючий має дбати про благо собору. Режим роботи буде іншим, строгішим.

По ремонту собору заплановано багато: підлогa з нагріванням, новий центральний іконостас, плитка для підлоги, нові панікадила, розпис, вікна і відновлення нижнього Свято-Анастасіївського храму.

Починається нове життя собору, нові духовні відношення. Собор, його колектив має стати однією сім’єю, жити в любові, у дружбі, щоб не було конфліктів.

А найголовніша робота – це робота над людськими душами. А для цього нам усім потрібно молитись, єднатись, прощати і бути єдиними у Господі.

Були розглянуті й інші питання, що стояли на порядку денному.

Галина Василівна