Відбулися збори священства Любарського округу.

14.03.2012

З милістю Божою у Свято Троїцькому Храмі, 14 березня, відбулися збори священства Любарського округу. Першою темою обговорення було – проведення постового Богослужіння у Храмах Любарського округу. Відбулися збори священства  Любарського округу.Це підготовчий момент у Великому посту перед страсною седмицею, в який вступає весь православний люд. Так і священники нашого району зібравшись разом, з'ясовують деякі моменти стосовно проведення постових служб у своїх храмах, про які наголосив Преосвященніший Никодим єпископ Житомирський і Новоград-Волинський.

Уточнювали порядок проведення служб в Церквах та моменти обіходу у дні, як першої неділі так і інших днів святого посту. По Благословенню нашого Архіпастиря розподілили в які дні, і в яких храмах буде проводитись Свята Божественна Літургія Передосвячених Дарів на протязі всього посту на території нашого благочиння.

Обговорювали дії православних комітетів створених у нашому районі, а саме проведення різних заходів під керуванням цих структур, з розподілом обов’язків кожному священнику. Також прослухали повідомлення про приїзд на Любарщину чудотворних ікон «Чорнобильський Спас» та свт. Миколая, які будуть перебувати в нашому районі з 27 по 28 березня.

Відбулися збори священства  Любарського округу.Благочинний привітав: ієрея Миколу Рудніцького, ієрея Івана Гавриліва та ієрея Володимира Воробя з великою нагородою, даною їм з Благословення Преосвященнійшого єпископа Никодима, - носіння наперсного Хреста та камілавки, і побажав достойно та з християнською гордістю нести ці величні нагороди.

Перед закінченням зборів благочинний представив священникам округу, нового священника ієрея Святослава Гавриліва, який по благословенню Владики вливається в наш священицький колектив з обов’язком пастирського окормління Свято-Миколаївського Храму с.Бичова та Свято Михайлівського Храму с.Рогізно.

Прес-служба Любарського округу.