Відбулось наречення у єпископа секретаря Житомирської єпархії архімандрита Олексія (Овсяннікова)

02.01.2022

1 січня 2022 року, напередодні Неділі перед Різдвом Христовим, святих отців, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим співслужив Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію, який очолив Всенічне Бдіння у храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Печерських Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Після Всенічного Бдіння відбулося наречення секретаря Житомирської єпархії архімандрита Олексія (Овсяннікова) у єпископа Джанкойського і Роздольненського.

Участь у нареченні також взяли намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, єпископ Баришівський Віктор, єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Ірпінський Лавр та єпископ Бородянський Марк.

За уставною традицією архімандрит Олексій звернувся до Предстоятеля зі Словом при нареченні.

Прес-служба Житомирської єпархії