Відбулося рейдерське захоплення храму села Царівка Коростишівського благочиння Житомирської єпархії УПЦ.

14.04.2023

13 квітня 2023 року, відбулося рейдерське захоплення храму села Царівка Коростишівського благочиння Житомирської єпархії УПЦ. Ініціатором цього захоплення ще рік назад виступила голова Квітневого старостинського округу Духневич Олена Олександрівна.

Ще у травні того ж року вона зібрали 43 людини так званої територіальної громади які вирішили перейти до ПЦУ .Хоча тоді ж, зібралось більше 150 членів релігійної громади і одноголосно проголосували за те, що залишаються в УПЦ на чолі з Блаженнішим митрополитом Онуфрієм. Це було проігнорована владою.

Хочеться сказати що за рік відбулося 5 спроб рейдерського захвату храму. Незрозумілими шляхами та не законно відбулася переєстрація нашої громади на ПЦУ. Тому громада була вимушена звернутись до юристів та до суду, не дивлячись на це, за участі старости села, депутатів Підкевича Едуарда Володимировича та Оверківського Миколи Васильовича і правоохоронних органів, взявши болгарки? зрізали замки у храмі. Таким чином ці люди заволоділи храмом і майном.

Прес-служба Коростишівського благочиння.