Відбувся вечір колядок Житомирського районного благочиння.

18.01.2017

15 січня, в Будинку Культури смт. Новогуйвинське відбувся вечір колядок Житомирського районного благочиння.

На благодійний концерт з'їхалися церковні хори, недільні школи і всі бажаючі прийняти участь в урочистому вечорі Різдвяної колядки.

Настоятель храму протоієрей Димитрій Терещук добрими словами зустрічав усіх гостей заходу, були запропоновані гарячий чай і солодке. У вступному слові благочинний району отець Богдан Лядобрук радо вітав усіх гостей концерту і побажав гарного різдвяного настрою.

На закінчення концерту зі словами подяки до присутніх звернувся духівник єпархії архим. Гавриїл Вардаєв, який подякував усім, хто виступав на концерті і побажав усім присутнім миру, любові та благодаті Божої в святкові дні Різдва Христового

Прес-служба Житомирського районного благочиння.

Відбувся вечір колядок Житомирського районного благочиння.