Відбувся випуск студентів Житомирського державного університету імені Івана Франка спеціальності «Видавнича справа, редагування та основи журналістики»

09.07.2014

30 червня в приміщенні Житомирської обласної державної телерадіокомпанії відбулося вручення дипломів випускникам з освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» та «спеціаліст» . Загалом дипломи отримало 55 студентів.

По благословінню Високопреосвященнішого Никодима, архієпископа Житомирського і Новоград – Волинського від імені Житомирської єпархії був присутній клірик Спасо – Преображенського кафедрального собору, духівник воскресної школи – протоієрей Миколай Синюк, який привітав випускників із закінченням університету та побажав гарної, плідної роботи та кар`єрного росту. А також вручив випускниці Дар`ї Малаховій ікону в знак подяки за співпрацю із церквою, адже її дипломною роботою є випуск газети «Благовіст». Нехай Бог береже своє чадо.

На урочистому заході були присутні викладачі, батьки та гості.

З словами привітання до випускників звернулися завідувач кафедри видавничої справи, редагування та основ журналістики Андрій Сергійович Близнюк та куратор 41 групи Наталіна Миколаївна Зелінська, які дали настанови на подальшу діяльність. Студенти звернулися з словами вдячності до викладачів, подякувавши за яскраве університетське життя.

Талановиті випуски порадували присутніх яскравими номерами самодіяльності.

Вікторія Глущук.