Відправлено чергову допомогу від Свято-Миколаївського собору м. Бердичева для потреб українських захисників

20.04.2022

Дев’ятнадцятого квітня, у Великий вівторок, духовенство та парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева в черговий раз доставили до Центрального гуманітарного штабу міста допомогу для потреб українських захисників.

У другий день Страсної седмиці Церква продовжує згадувати останні дні земного життя Спасителя та Його проповіді, якими Він ділився зі Своїми учнями і простими людьми. Віруючі намагаються проводити вільний час за молитвами та займатися богоугодними справами.

У Великий вівторок від Свято-Миколаївського собору м. Бердичева направили до міського пункту збору гуманітарний вантаж із мукою та продуктами харчування для підтримки наших воїнів-оборонців.

Молімося за українських захисників. Нехай мир Божий прийде на землю нашу…

Прес-служба Бердичівського благочиння.