13.05.2012

У неділю, 6 травня, в день пам’яті святого великомученика Георгія Побідоносця, група вихованців недільної школи при Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Новограда-Волинського відвідала Свято-Анастасіївський ставропігійний жіночий монастир м. Житомира.

Довга міцна дружба пов’язує дітей та насельниць монастиря. Не один раз вони вітали сестер з різними святами. І ось сьогодні також приїхали з вітаннями із Світлим Воскресінням Господнім та святом жінок-мироносиць.

Маленькі християни помолилися на Божественній Літургії, на молебні, вклонилися засновниці монастиря – ігумені схимонахині Рафаїлі на її могилі.

Діти виступили перед насельницями з вітальною програмою. Гості відчували, що їхнім виступом задоволені. Після виступу дітей запросили на трапезу, яка доставила їм неабияку радість.

Програма перебування у монастирі була дуже насиченою, адже господарі показали гостям своє господарство: корівок, маленьких кізочок, якими умилялися і дорослі і малеча.

Пригостившись і солодощами, і фруктами, дітки двох шкіл відпочивали у лісі, який покривав їх своїм спокійним шелестом зеленого листячка. Були змагання, ігри, співи, навіть пройшлись хресною ходою навколо монастиря. Діти відвідали іконну лавку, в якій купили рідним подарунки.

А далі їх чекала дорога до рідного дому, в яку вони відправилися з благословення священиків та ігумені Михаїли. До нової зустрічі Свято-Анастасіївський монастир та матушка Рафаїла!

Людмила ПИСАРЕНКО.

Відвідини недільною школою Свято-Троїцького кафедрального собору Свято-Анастасіївського ставропігійного жіночого монастиря м.Житомира.Відвідини недільною школою Свято-Троїцького кафедрального собору Свято-Анастасіївського ставропігійного жіночого монастиря м.Житомира.Відвідини недільною школою Свято-Троїцького кафедрального собору Свято-Анастасіївського ставропігійного жіночого монастиря м.Житомира.