Відзначив день свого народження благочинний Андрушівського округу

08.08.2014

2 серпня, в день памяті пророка Божого Іллі, відзначив день свого народження благочинний Андрушівського округу архімандрит Макарій (Гаврилів) .

В цей день була відслужена Божественна літургія, яку очолив архімандрит Макарій, якому співслужили прот. Іоанн Гнатюк, прот. Сергій Саванчук, прот. Назарій Палашовський, прот. Святослав Гаврилів і ієрей Димітрій Ільчук.

По закінченню Божественної літургії був відслужений подячний молебень перед іконою пророка Божого Іллі, після чого священники привітали архімандрита Макарія з дем його народження, побажавши довгих літ служіння у престола Царя нашого небесного, розуміння від близьких людей і від пастви, щоб сили які були затреченні за роки служіння Церкві Христовій, за труди які були проведені і зараз проводяться, Господь повертав в сто крат. Щоб Господь дарував свою милість відчути на собі силу молитви, яка невпинно проливається з уст священиків і прихожан Свято-Покровського храму.

Також прихожани храму в свою чергу привітали свого духовного наставника, побажавши самого головного в цьому житті, це здоровя як духовного так і тілесного і щоб Господь послав свою благодать в цей день, через пророка Божого Іллю, в день памяті якого Ви народилися, і щоб Ви відчули на собі ту милість якою Господь допомагає і укріпляє на шляху до спасіння.

По закінченню поздоровлень, на могилці спочилої матушки Фотінії була відслужена заупокійна літія, після якої архімандрит Макарій роздавав дітям солодощі, як це завжди робила в цей день матушка.

Прес-служба Андрушівського благочиння

Відзначив день свого народження благочинний Андрушівського округу