ВІДЗНАЧИВ СВІЙ ЮВІЛЕЙ НАСТОЯТЕЛЬ СВЯТО–ПОКРОВСЬКОГО ХРАМУ С.КОЛОДІЇВКА ПРОТОІЄРЕЙ ОЛЕКСАНДР СКАЧКОВ

30.09.2017

24 вересня в день пам»яті преподобного Силуана Афонського, преподобної Феодори Олександрійської відзначив свій 50-річний ювілей настоятель Свято – Покровського храму с.Колодіївка Пулинського благочиння протоієрей Олександр Скачков.

Цього дня був відслужений подячний молебінь, який звершив Благочинний Пулинського округу протоієрей Василь Волосянський у співслужінні з духовенством району.

Після молебня, благочинний Василь Волосянський привітав протоірея Олександра Скачкова з 50-річним ювілеєм. Побажав міцного здоров'я, радості, миру та ласки й Милості Божої, безмежного людського щастя, злагоди і добробуту ювіляру та його родині, душевної краси, святкового настрою, польоту мрій та перемог на життєвих стежинах. Нехай милосердний Господь допомагає у всіх добрих справах, що Ви уже розпочали, а Святий Покровитель посилає мудрість, терпіння, виваженість та духовної сили на многії літа! Духовенство Пулинського округу приєдналось до теплих, сердечних привітань Благочинного.

Прихожани Свято – Покровського храму також звернулися до свого духовного наставника з словами привітань. Прийміть щирі вітання у знак великої поваги до Вас, як духовного отця, взірця сподвижницької праці в ім'я служіння Богові. Схиляємо голови з визнанням і подякою за Ваші труди, молитви й провід у нашій мандрівці до небесного Єрусалиму. Господь благословив Вас на нелегку працю у винограднику Христовому, щоб нести Божу науку своєму народові.

Сійте у серцях людських добро,
Ми Вам щиро хочемо побажати,
Щоб зерно це щедро проросло.
Хай Господь здоров'я посилає,
Радості і щастя додає,
Дух Святий над Вами хай витає,
Бо Ви добрим пастирем в нас є.
Хай додасть наснаги Вам і сили,
Хай панує спокій, мир, добро,
Щоб Ви довго Господу служили
І в житті щоб горя не було!
Многії літа !!!

По закінченню привітань протоірей Олександр подякував Священникам за спільну службу у цей день, що розділили радість першого ювілею у священому сані, а також подякував прихожанам, які висловили найщиріші слова привітання, для свого пастиря.

Дорогий отець Олександр!
Хай поруч з Вами Ангел Ваш летить,
І береже Вас від біди повсюди.
Нехай несе Вам радість кожна мить,
І благодать Господня з Вами буде.
Бажаєм Вам, щоб доля дарувала
В осіннім сонці весняне тепло,
А Ваша душа співала
І для печалі місця не було.
Хай серце Ваше завжди щедрим буде
І широко відкритим для людей,
Нехай молодеча сила сповнить груди
Додасть наснаги і нових ідей.
Бпжпєм Вам, щоб кожне починання
Було успішно втілене в життя.
Нехай людська повага і визнання
Крокують поруч з Вами в майбуття.
Любові Вам і злагоди в родині,
Не знати горя, смутку і біди,
Хай прибуває щедро Вам щоднини
Із сонця й вітру, із роси й води