Вихованці Недільних шкіл храмів Бердичева привітали Різдвяними колядками учнів школи-інтернату!

13.01.2019

У радісні святочні дні духовенство Бердичівського благочиння знову зустрілося з учнями КНЗ «Бердичівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат». Цього разу до священиків приєдналися вихованці Недільних шкіл при Свято-Миколаївському соборі та храмі на честь ікони Божої Матері «Цілителька», що на території центральної міської лікарні.

У суботу 12-го січня після завершення Божественної Літургії благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору архімандрит Варфоломій (Бойков), настоятель храму ікони Божої Матері «Цілителька» протоієрей Роман Бойков та вихованці Недільних шкіл разом із викладачами і батьками приїхали автобусом у селище Гришківці, де знаходиться школа-інтернат. На засніженому подвір’ї учні закладу радо зустріли понад 30 гостей: впізнавали, віталися і поздоровляли з Різдвяно-новорічними святами. В актовій залі, де сяяла прикрасами зеленокоса ялинка, зібралися діти різного віку: школярі 3-10-х класів – та їх вихователі. Отець благочинний привітав усіх із Різдвом Христовим і побажав гарного відпочинку та чудових вражень. Сцена перетворилася на затишну світлицю, де юні артисти з Недільної школи при Свято-Миколаївському соборі м. Бердичева і вчителі Юлія Омельчук, Юлія Корнійчук та музичний керівник Лія Шевлякова влаштували справжню виставу. Колядники з Віфлеємською зіркою, одягнені в яскраве українське вбрання, віншували й співали:

Славимо! Славимо Боже Дитя!
Христос Народився! Богу хвала!

Ось зазвучали улюблені всіма рядки: «Добрий вечір тобі, пане господарю, радуйся!» І глядачі натхненно та дружно підхопили: «Ой радуйся, земле, Син Божий народився!» Колядники обійшли залу, вручивши школярам з інтернату пакунки із солодощами. «Такі хвилини, – говорять юні бердичівлянки Анна Клімчук та Ірина Волкова, – не забуваються. Ми сьогодні поділилися Різдвяною радістю із новими друзями». У ці святкові дні чудові Різдвяні подарунки передали вихованцям КНЗ «Бердичівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» їх добрі друзі-меценати з мережі АЗС компанії «БРСМ-Нафта», засновник і керівником якої є Андрій Біба. Такі ж презенти отримали й учні Недільної школи при Свято-Миколаївському соборі. Благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков), учителі і діти глибоко вдячні українському підприємцю, який підтримує традиції доброчинності та благодійництва, за увагу і турботу, щедрість душі й подаровану святкову радість.

А тим часом на зміну одним колядникам прийшов інший гурт. Дзвінкоголосі таланти з Недільної школи «Іскринка» при храмі на честь ікони Божої Матері «Цілителька» весело повідомили:

Ой, ішла колядка
Вулицями міста
У стрічках сріблястих,
В срібному намисті…

Юні обдарування потішили аудиторію своїм чудовим співом і теплими побажаннями:

Мир тобі, українська родино,
Хай святиться тут Боже ім’я,
Хай панує між вами щоднини,
Щире слово і правда свята!

Керівник «Іскринки» Галина Могилевич приєдналася до святкових привітань своїх вихованців: «Христос – це любов! Різдво Христове – свято духовності та любові. Здоров’я всім вам, мирних і щасливих днів!»

Благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору архімандрит Варфоломій (Бойков) сердечно подякував глядачам за привітність і доброзичливість: «Упевнений, наша дружба продовжиться, і ми ще не раз зустрінемося. Чекаємо на вас у наших храмах. Щиро зичу всім любові, взаєморозуміння і злагоди!» Заступник директора з виховної роботи Наталія Грабарчук адресувала теплі слова гостям, запросивши їх на наступні години спілкування. Учениця школи-інтернату Вікторія Дученко радіє кожній зустрічі зі священиками: «Розмова з батюшками заспокоює. Хочу, щоб вони молилися про покращення мого здоров’я». Відкриті і щирі у своїй дитячій безпосередності дівчата та хлопці, учні школи-інтернату, пообіцяли подарувати свою творчість, показавши у недалекому майбутньому власну концертну програму.

Свято закінчилося, діти попрощалися одне з одним, а в душі ще довго звучали музика і голоси колядників:
Різдво прийшло у кожен дім,
Дарує радість нам усім!
Послав Господь святковий день
Для молитов і для пісень!

Прес-служба Бердичівського благочиння.