Вихованці недільної школи виступили на престольному святі.

20.10.2013

Маріє, Покровителько небесна, заступнице людей усіх,
Ти тяжко плачеш і страждаєш як впадаємо у гріх.
Усі спішать, біжать щоденно, забувши все летять кудись.
Прости нас, Преблагословенна, благаємо за нас молись!

Покрова Пресвятої Богородиці, у народі ще кажуть «Третя Пречиста» одна з найшановніших свят на Русі, встановлене як подяка за заступництво Богородиці над Царгородом. Запорізькі козаки мали на Січі церкву в честь Покрова Пресвятої Богородиці з іконою її Покрова. На іконі понад Пречистою був надпис: «Ізбавлю і покрию люди моя…», а від запорожців, що під іконою, простягнена стрічка вгору до Божої Матері з написом: «Молим, покрий нас чесним Твоїм покровом і ізбави нас от всякого зла».

Саме цього святкового дня настоятель ієрей Димитрій Ільчук з прихожанами Свято-Покровського храму с. Городківка Андрушівського округу відзначили своє престольне свято. Щороку в церкві багато прочан місцевих і гостів з сусідніх приходів та району. Та цього разу молитовний настрій був особливим, оскільки оспівували літургію два хори з Свято-Різдва-Богородичної церкви м. Андрушівка - настоятель протоієрей Микола Климчук, він і очолив Божествену літургію. Співслужили йому: настоятель о. Димитрій та ієрей Богдан Бабич з Ружинського благочиння.

Традиційно четвертий рік підряд виступили вихованці недільної школи с. Городківка. Після Божественної літургії вони чарували присутніх своїм святковим виступом, 17 учнів зуміли достукатись до кожного серця повчальними віршами та піснями. По закінченню виступу о. Димитрій подякував діткам і подарував кожному з них пам’ятний сувенір у вигляді ангела, що тримає свічку та запросив усіх за святкову трапезу, що відбулася після хресного ходу.

Прес-служба Андрушівського благочиння.

Вихованці недільної школи виступили на престольному святі.