Вихованці воскресної школи Спасо-Преображенського кафедрального собору приступили до таїнства сповіді та причастилися святих Тіла і Крові Господніх.

13.11.2017

11 листопада 2017 року, в день пам'яті великомученці Анастасії, покровительниці Житомира, з благословіння Високопреосвященнішого Никодима митрополита Житомирського і Новоград–Волинського, вихованці воскресної школи Спасо-Преображенського кафедрального собору приступили до таїнства сповіді та причастилися святих Тіла і Крові Господніх.

Вранці вихованці школи прийшли з молитовним настроєм в храм.Діти з увагою слухали співи, стежили за ходом що відбувається на літургії. Під час таїнства Покаяння діти підходили до духовника воскресної школи протоієрея Миколая Синюка, щоб сповідувати гріхи, підготувавшись заздалегідь. Дитячі обличчя були зосереджені і серйозні, кожен отримав слова повчання і розради.

У соборному єднанні поєдналися спільні молитви дітей та вірян. До священної Чаші учні підходили один за іншим у супроводі вчителів і батьків, переповнені почуттями розчулення і радості, благоговійно схрестивши руки.

Після святої літургії, усвідомивши важливу духовну цінність цього таїнства, усі присутні відчули велику радість і вдячність Господу!

23 грудня 2017 року о 13:00 у приміщенні воскресної школи (вул. Перемоги 17) відбудеться святковий концерт присвячений пам'яті святителя Миколая. Запрошуємо всіх бажаючих!

Анастасія Пінчук.