Вісімнадцятого квітня відбулися збори духовенства Бердичівського благочиння.

24.04.2016

У понеділок, 18-го квітня, відбулися чергові збори духовенства Бердичівського благочиння під головуванням благочинного округу, настоятеля Свято-Миколаївського собору протоієрея Віталія Бойкова.

За традицією, після проведення зібрання благочинних та керівників єпархіальних відділів Житомирської єпархії пройшла зустріч священства Бердичівського округу з обговорення різних загальноцерковних, єпархіальних та внутрішньопарафіяльних питань. Гостем зборів був присутній представник Бердичівського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській обл., який загострив увагу на належній підготовці храмів до свят що наближаються , забезпеченні належного стану електромереж, та дотриманні правил пожежної безпеки під час свят.

Прес-служба Бердичівського благочиння

Вісімнадцятого квітня  відбулися збори духовенства Бердичівського благочиння.