Вітання із Пасхою від дітей Воскресної школи!

20.04.2017

17 квітня, в другий день свята Світлого Христового Воскресіння, в Свято-Покровському храмі с. Гальчин була відслужена святкова Божественна літургія, яку очолив благочинний Андрушівського округу архімандрит Макарій (Гаврилів). По завершенні богослужіння своїм святковим Пасхальним виступом, настоятеля храму і прихожан, привітали діти воскресної школи.

Дітки прославляли Воскреслого Спасителя світу пасхальними пісноспівами та віршами, радували всіх своїми дзвінкими голосами, які давали відчуття впевненого і щасливого майбуття, для всіх вірян.

По закінченні виступу архім. Макарій, подякував діткам за привітання, привітавши їх вічно живими словами Христос Воскрес, побажавши їм Божого благословіння і дочекати цих великих днів за рік, всіма родинами. За традицією архім. Макарій роздав діткам солодкі подарунки.

Прес-служба Андрушівського благочиння.

Вітання із Пасхою від дітей Воскресної школи!