Вітання з нагоди 5-річчя керування Житомирською єпархією!

16.06.2016

Рішенням Священного Синоду Української Православної Церкви від 14 червня 2011 року, єпископ Никодим (Горенко), був призначений керуючим Житомирською єпархією з титулом «Житомирський і Новоград-Волинський».

За дуже короткий час після прибуття на Житомирщину Владика Никодим заслужив любов своєї нової пастви, яка полюбила його за щирість, доброту і людську простоту. Ці якості в особі нового архієрея гармонійно поєднувалися зі стійкістю у відстоюванні інтересів Церкви, та піклуванні про спасіння кожної ввіреної під його опіку душі.

В цей день пятої річниці перебування Його Високопреосвященства на Житомирській кафедрі хочеться від імені працівників Житомирського єпархіального управління побажати нашому Владиці міцності душевних і тілесних сил на многії літа, щоб по Вашим Святим молитвам Щедрий Господь дарував добре здоров’я, бадьорість духу, довголіття і всі благості для спасіння душі. Господь у Вашій особі послав творця на ниву свою, давши повноту, десять талантів, які Ви примножуєте своєю працею і служінням у справі спасіння пастви Христової.

Ви несете величезну турботу і відповідальність за всіх нас. Кожне слово, кожна Ваша молитва залишає в нас глибокий слід. І всі ми, Ваші духовні чада, благаємо Бога про дарування Вам здоров’я, духовної радості, щедрої милості і благодатної допомоги Божої у всіх Ваших Богоугодних справах.

З повагою канцелярія Житомирської єпархії.